O mnie

Poland
Witam. Giełdą zajmuję się od 1996 roku. Nie obiecuję gruszek na wierzbie. Celem bloga jest wskazanie praktycznego podejścia do inwestowania na rynku akcji i funduszy inwestycyjnych. Będę publikował praktyczne portfele, które pozwolą w dłuższym okresie bezpiecznie pomnożyć kapitał.

czwartek, 10 grudnia 2015

Zmiana w Portfelu Technicznym  W dniu dzisiejszym dokonałem zmiany w Portfelu Technicznym. Cześć "turecka" zostaje przekonwertowana na UniKorona Pieniężny.
Rozliczenie transakcji i krótkie omówienie powodów nastąpi z poniedziałkową wyceną jednostek.

4 komentarze:

 1. Dobry ruch, choć nie rozumiałem Pana ruchu z listopada dot. wejścia w Turcję:) Spadki dopiero przed nami. I sądzę że także WIG20 ma jeszcze 150-200 pkt.do dołka średnioterminowego. Ale to pewnie w 1.połowie 2016r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie wydarzenia jak ataki terrorystyczne i konflikty o charakterze politycznym są zawsze zaskakujące. Na rynku tureckim wystąpił techniczny sygnał do zajęcia pozycji na wzrost. Kilka dni później zestrzelenia samolotu.. no cóż to się mogło wydarzyć na każdym innym rynku...Co do WIG20 to pewnie jeszcze nie koniec spadków-zobaczymy.

   Usuń
 2. Turcja to mega nieprzewidywalny ry ek-jazda jak na rollercosterze 15 procent w dół w ponad miesiac mówi samo za siebie.Liczę ze kolejny rok będzie dla Nas mniej zaskakujący.Pozdrawiam Panie Adamie i czekam z niecierpliwością na komentarz do bieżącej sytuacji na rynkach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za pozdrowienia, również mam nadzieję, że przyszły rok na rynkach finansowych będzie bardziej przewidywalny.

   Usuń