O mnie

Poland
Witam. Giełdą zajmuję się od 1996 roku. Nie obiecuję gruszek na wierzbie. Celem bloga jest wskazanie praktycznego podejścia do inwestowania na rynku akcji i funduszy inwestycyjnych. Będę publikował praktyczne portfele, które pozwolą w dłuższym okresie bezpiecznie pomnożyć kapitał.

poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Zmiana w Portfelu Technicznym
  W dniu dzisiejszym złożyłem zlecenie konwersji wszystkich jednostek z funduszu  UniLokata  do funduszu małych i średnich spółek  UniAkcje Miss. Rozliczenie transakcji nastąpi tradycyjnie po dwóch dniach, czyli z ceną ze środy.

8 komentarzy:

 1. Jak na tym poziomie zakończy się tydzień to ja tez wchodzę.Marzy mi się tak chociaż z 50 procent,w tych warunkach to i tak byłoby dobrze bo na pokoleniową jeszcze za wcześnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 50% zysku na funduszu? Może być problem, ale w końcu to jest giełda i wiele się jeszcze może wydarzyć. W każdym razie jest szansa na to, żeby w tym segmencie rynku do końca roku trochę podciągnęli notowania.

   Usuń
 2. Chodziło mi o taki ruch mwig40u jak w 2013 ,wiadomo większość funduszy zarobi mniej .Jaka by nie była ta hossa każdy procent przyjmę z wdzięcznością-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może takiego ruchu indeksów niedługo się doczekamy.

   Usuń
 3. Na ox mwig dzisiaj dal sygnal K wiec potwierdzenie metod Adama.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to, że wreszcie coś drgnęło. Oby tak dalej !

   Usuń
 4. Adam chyba hossa budowlana jest, popatrz jak szaleją spółki budowlane - mostostale, developerka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba przyznać, że wygląda to interesująco.

   Usuń